Vibrator G-Spot Champion

05885550000

6,670 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Stimuloni vaginën, pikën G dhe klitorin në të njëjtën kohë! Ky vibrator në formë fluture është harkuar në mënyrë ideale për t’ju dhënë kënaqësi maximale. Me 7 nivele të ndryshme vibrimi do gjeni stimulimin perfekt!
Gjatësia 22 cm, Ø 3.3 cm. Silikon, ABS. 

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Stimuloni vaginën, pikën G dhe klitorin në të njëjtën kohë! Ky vibrator në formë fluture është harkuar në mënyrë ideale për t’ju dhënë kënaqësi maximale. Me 7 nivele të ndryshme vibrimi do gjeni stimulimin perfekt!
Gjatësia 22 cm, Ø 3.3 cm. Silikon, ABS. 

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!