Vibrator Rabbit Euphoria Lejla

05944150000

11,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vibe Couture

Vibrator në formë lepuri i karikueshëm, bërë prej silikoni dhe në ngjyrë lejla për dekorim.Stimuluesi klitoral është i pajisur me një kupë shtesë të thithjes, që ka 6 mënyra të ndryshme për të kënaqur klitorisin - pothuajse ndjehet si një marrëdhënie e vërtetë orale. Boshti paksa i lakuar ka 7 mënyra dridhjeje. Tipi i trashë siguron një stimulim të dukshëm të pikës G. Paketa e kënaqësisë plotësohet nga sipërfaqja prej kadifeje e butë silikoni. Vibratori i lepurit është i papërshkueshëm nga uji dhe shumë i lehtë për t'u përdorur në sajë të sistemit me 3 butona. Kabllo USB e përfshirë. Gjatësia e plotë 21.8 cm, Ø 2.7-3.8 cm. Silikoni, ABS, PU.

Info shtesë

Vibrator në formë lepuri i karikueshëm, bërë prej silikoni dhe në ngjyrë lejla për dekorim.Stimuluesi klitoral është i pajisur me një kupë shtesë të thithjes, që ka 6 mënyra të ndryshme për të kënaqur klitorisin - pothuajse ndjehet si një marrëdhënie e vërtetë orale. Boshti paksa i lakuar ka 7 mënyra dridhjeje. Tipi i trashë siguron një stimulim të dukshëm të pikës G. Paketa e kënaqësisë plotësohet nga sipërfaqja prej kadifeje e butë silikoni. Vibratori i lepurit është i papërshkueshëm nga uji dhe shumë i lehtë për t'u përdorur në sajë të sistemit me 3 butona. Kabllo USB e përfshirë. Gjatësia e plotë 21.8 cm, Ø 2.7-3.8 cm. Silikoni, ABS, PU.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!