Vibrator Silver Swan

5760340000

6,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Swan

Vibrator për stimulimin e klitorit me dy opsione vibrimi. Seamless plotësisht me mbulesë silikoni. Gjatësia rreth. 17 cm, Ø 3.5 cm. Rechargeable me përfshirë USB-akuzuar-tel. Udhëzimet dhe çanta prej satenësh të përfshira.

Info shtesë

Vibrator për stimulimin e klitorit me dy opsione vibrimi. Seamless plotësisht me mbulesë silikoni. Gjatësia rreth. 17 cm, Ø 3.5 cm. Rechargeable me përfshirë USB-akuzuar-tel. Udhëzimet dhe çanta prej satenësh të përfshira.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!