Vibrator Stellar Vibe Rabbit Pink

ET769PNK

7,110 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Easytoys

Stimuloni pikat tuaja më të ndjeshme me këtë vibrator nga koleksioni EasyToys. Vibratori përbëhet nga silikoni i butë dhe ka një strukturë të lëmuar. Për shkak të madhësisë kompakte dhe dizajnit të arrirë, ky vibrator është perfekt për fillestarët që duan të fillojnë të përdorin lodra seksi. Lodra ka 10 nivele të ndryshme të dridhjes dhe karikohet me kabllo USB cila është e përfshirë. Pas përdorimit, mund ta pastroni fare lehtë me ujë të ngrohtë. Përdorni një lubrifikant me bazë uji për përdorim më të lehtë. Mashkulli i përsosur nuk ekziston, vibrator i përsosur po! EasyToys ka një gamë të gjerë vibratorësh. Zgjidhni preferuar tuaj dhe do të keni festën tuaj personale ç’do natë nën çarçafë.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Stimuloni pikat tuaja më të ndjeshme me këtë vibrator nga koleksioni EasyToys. Vibratori përbëhet nga silikoni i butë dhe ka një strukturë të lëmuar. Për shkak të madhësisë kompakte dhe dizajnit të arrirë, ky vibrator është perfekt për fillestarët që duan të fillojnë të përdorin lodra seksi. Lodra ka 10 nivele të ndryshme të dridhjes dhe karikohet me kabllo USB cila është e përfshirë. Pas përdorimit, mund ta pastroni fare lehtë me ujë të ngrohtë. Përdorni një lubrifikant me bazë uji për përdorim më të lehtë. Mashkulli i përsosur nuk ekziston, vibrator i përsosur po! EasyToys ka një gamë të gjerë vibratorësh. Zgjidhni preferuar tuaj dhe do të keni festën tuaj personale ç’do natë nën çarçafë.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!