Vibrator Lunar Vibe- Pink

ET768PNK

7,110 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Easytoys

Trajtojeni veten ashtua siç ju ka hije me koleksionin EasyToys. Vibratori i butë prej silikoni ka 10 nivele të dridhjesh të ndryshme dhe ka një bosht të ashpër për stimulim shtesë. Dizajni i tij i thjeshtë e bën atë perfekt për përdorim nga fillestarët. Vibratori mund të karikohet me kabllo USB i cila është i përfshirë dhe është i lehtë për t'u pastruar me ujë të ngrohtë.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Trajtojeni veten ashtu siç ju ka hije me koleksionin EasyToys. Vibratori i butë prej silikoni ka 10 nivele të dridhjesh të ndryshme dhe ka një bosht të ashpër për stimulim shtesë. Dizajni i tij i thjeshtë e bën atë perfekt për përdorim nga fillestarët. Vibratori mund të karikohet me kabllo USB i cila është i përfshirë dhe është i lehtë për t'u pastruar me ujë të ngrohtë.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!