Vibrator Jelly Anal Purple

3,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Jelly Anal

Vibrator me material xhelatin, shume fleksibel per te gjetur qendren e kenaqesise nepermjet anusit. Me damare te dallueshem dhe shpejtesi vibrimi te ndryshme.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Vibrator me material xhelatin, shume fleksibel per te gjetur qendren e kenaqesise nepermjet anusit. Me damare te dallueshem dhe shpejtesi vibrimi te ndryshme. Material shume fleksibel me nje veshje te bute. Permasa: 17.5 cm, Ø 2.5 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!