Vibrator Slim Replika

05613390000

2,110 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Seven Creations

Vibrator me pamje natyrale dhe shpejtesi te ndryshme vibrimi. Ngjyre-mishi, teper i rreshkitshem, material xhelatin.

Info shtesë

Vibrator me pamje natyrale dhe shpejtesi te ndryshme vibrimi. Ngjyre-mishi, teper i rreshkitshem, material xhelatin. Gjatesia: 19.5 cm, Ø 3 - 3.5 cm. 

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!