Vibrator Pretty Love Robert Lejla

BI-014279

5,610 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Ky vibrator i mrekullueshem specializohet në të qenit stimuluesi më i mirë i G-së që keni parë ndonjëherë dhe përjetuar, në sajë të 30 funksioneve të tij të dridhjeve dhe formës së lakuar të saj. Ju do të kenaqeni sikur ndonjëherë. Është bërë me silikoni ekstra të butë dhe është projektuar në SHBA me standardet më të larta të cilësisë.

     30 funksioni i dridhjeve
     i papërshkueshëm nga uji
     Stimulues G pikë
     3 bateri AAA
     Mesure: 21 cm x 3,6 cm

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Ky vibrator i mrekullueshem specializohet në të qenit stimuluesi më i mirë i G-së që keni parë ndonjëherë dhe përjetuar, në sajë të 30 funksioneve të tij të dridhjeve dhe formës së lakuar të saj. Ju do të kenaqeni sikur ndonjëherë. Është bërë me silikoni ekstra të butë dhe është projektuar në SHBA me standardet më të larta të cilësisë.

     30 funksioni i dridhjeve
     i papërshkueshëm nga uji
     Stimulues G pikë
     3 bateri AAA
     Mesure: 21 cm x 3,6 cm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!