Vibrator Pretty Love Roze

BW-063005

5,790 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Relaksohuni dhe shijoni një natë me pasion me këtë vibrator me 12 vibrime dhe 4 funksione rotacioni. Stimulim drejt në pikën G dhe në sajë materialit të saj të butë do të bëhet lodra juaj e preferuar.

     12 funksione vibrimi
     4 funksione rotacioni
     4 bateri AAA
     Masat: 27 cm x 4 cm

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Relaksohuni dhe shijoni një natë me pasion me këtë vibrator me 12 vibrime dhe 4 funksione rotacioni. Stimulim drejt në pikën G dhe në sajë materialit të saj të butë do të bëhet lodra juaj e preferuar.

     12 funksione vibrimi
     4 funksione rotacioni
     4 bateri AAA
     Masat: 27 cm x 4 cm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!