Vibrator JOYSTICK Mr.Big Comfort Rot

7051918803

8,350 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vibrator me trup te valezuar dhe koke te theksuar. Me nivele te ndryshme vibrimi ne nje buton.  Materiali: silikon. Ju lutemi porosisni baterite vecmas: 2 x Mignon (AA). MADE IN GERMANY

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Vibrator me trup te valezuar dhe koke te theksuar. Me nivele te ndryshme vibrimi ne nje buton.  Materiali: silikon. Ju lutemi porosisni baterite vecmas: 2 x Mignon (AA). MADE IN GERMANY

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!