Vibrator Authentic Reaction Dong

05591560000

5,850 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

NMC

Për ndjenja autentike! 
Kopje reale penisi bërë nga material i rrëshqitshëm, me pamje natyrale të venave, me kokë të kuqe dhe testikuj të mëdha. Me 3 nivele vibrimi, mbi një bazament të forte dhe të sigurt me thithje (vakum). Thjesht vendoseni në dysheme, uluni sipër tij dhe shijoni. 
Ju lutemi porositni bateritë veçmas: 3 x AA.

Info shtesë

Për ndjenja autentike!
Kopje reale penisi bërë nga material i rrëshqitshëm, me pamje natyrale të venave, me kokë të kuqe dhe testikuj të mëdha. Me 3 nivele vibrimi, mbi një bazament të forte dhe të sigurt me thithje (vakum). Thjesht vendoseni në dysheme, uluni sipër tij dhe shijoni.
Ju lutemi porositni bateritë veçmas: 3 x AA.

Përmasa: gjatësia 22 cm, Ø 4 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!