Vibrator Xcel Double Penetrating Blue

05581090000

3,450 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Seven Creations

Vibrator me material xhelatin, i cili ka dy krahe dhe dy koka, duke bere te mundur stimulimin ne te njejten kohe ne vagine dhe anus. me shpejtesi vibrimi te ndryshme.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Vibrator me material xhelatin, i cili ka dy krahe dhe dy koka, duke bere te mundur stimulimin ne te njejten kohe ne vagine dhe anus. me shpejtesi vibrimi te ndryshme.
Permasa vaginale: 13 cm, Ø 2.5 cm. / Permasa anale:13 cm, Ø 2 cm.
Gjatesia totale: 25 cm.
Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!