Vibrator Nature Skin Real Vibe

05579350000

4,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Nature Skin

Vibrator fleksibel ne forme pensi natyral me koke te plote dhe te dukshme. Shpejtesi te ndryshme vibrimi. Ngjyre te zeze.

Info shtesë

Vibrator fleksibel ne forme pensi natyral me koke te plote dhe te dukshme. Shpejtesi te ndryshme vibrimi. Ngjyre te zeze.
Permasa: 18 cm, Ø 2-4 cm.
Vjen me lubrifikant dhe puder shembul. Ju lutem porosisni dhe bateri: 2 x AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!