Vibrator Nature Skin Anal Vibe

05579270000

4,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Nature Skin

Vibrator jashtezakonisht fleksibel prej materiali te lemuar dhe te bute si lukure natyrale. Forma e tij anatomike e thjeshteson penetrimin anal nderkohe qe baza me forma te ngritura te jep stimulim ekstra. Me shpejtesi te ndryshme vibrimi.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Vibrator jashtezakonisht fleksibel prej materiali te lemuar dhe te bute si lukure natyrale. Forma e tij anatomike e thjeshteson penetrimin anal nderkohe qe baza me forma te ngritura te jep stimulim ekstra. Me shpejtesi te ndryshme vibrimi.
Permasa: 21.5 cm, Ø 2-4.5 cm. I perfshire nje lubrifikant shembull.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!