Vibrator Nature Skin Big Vibe

05579190000

4,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Nature Skin

Vibrator me pamje natyrale, shumë fleksibël, me kokë të fryrë dhe damarë të theksuar. Shpejtësi të ndryshme vibrimi. Bërë nga "Nature Skin" - një material natyror i mrekullueshëm që vjen shumë afër lëkurës së vërtetë. Lubrifikant dhe pudër tester e përfshirë. Ju lutemi porosisni bateritë veçmas: 2 x AA.

Info shtesë

Vibrator me pamje natyrale, shumë fleksibël, me kokë të fryrë dhe damarë të theksuar. Shpejtësi të ndryshme vibrimi. Bërë nga "Nature Skin" - një material natyror i mrekullueshëm që vjen shumë afër lëkurës së vërtetë. Lubrifikant dhe pudër tester e përfshirë. Ju lutemi porosisni bateritë veçmas: 2 x AA.

Gjatësia: rreth 22 cm, Ø 4,5 cm.
Materiali: TPR, pa phthalates sipas rregullores së BE-së.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!