Vibrator Pascha

05567690000

4,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Vibrator me pamje origjinale penisi me damare te fryre, me koke te fryre dhe me shpejtesi vibrimi te ndryshme.

Material I bute, I rreshkitshem dhe me ngjyre lekure.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Vibrator me pamje origjinale penisi me damare te fryre, me koke te fryre dhe me shpejtesi vibrimi te ndryshme.
Material I bute, I rreshkitshem dhe me ngjyre lekure.
Gjatesia: 23 cm, Ø 3.5-5 cm.
Ju lutemi porositni baterite veçmas: 2 x AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!