Vibrator me stimulues klitori

05895350000

5,330 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vibrator me stimulues klitori dhe strukure stimuluese ne pjese e lakuar. Me 2 motor, 1 pergjate trupit dhe nje ne stimuluesin e klitorit, me 7 nivele vibrimi.
Gjatesia totale 18.4 cm, diam 2.5 - 3.1 cm, stimuluesi i klitorit 4.5 cm i gjate, diam 2.4 cm. Bojeqielli. Mund te rikarikohet me usb. Silikon me veshje polyurethane, ABS.

Info shtesë

Vibrator me stimulues klitori dhe strukure stimuluese ne pjese e lakuar. Me 2 motor, 1 pergjate trupit dhe nje ne stimuluesin e klitorit, me 7 nivele vibrimi.
Gjatesia totale 18.4 cm, diam 2.5 - 3.1 cm, stimuluesi i klitorit 4.5 cm i gjate, diam 2.4 cm. Bojeqielli. Mund te rikarikohet me usb. Silikon me veshje polyurethane, ABS.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!