Vibrator Red Top

05555840000

2,600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Vibrator me koke te kuqe. Permasa: 21 cm, Ø 3.5 cm.

Info shtesë

Vibrator me koke te kuqe. Permasa: 21 cm, Ø 3.5 cm.
(Ju lutemi te porosisni dhe baterite: 2 x AA).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!