Vibrator Anal Lover

05523800000

1,650 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Natur-Reihe

Për kënaqësi vaginale dhe anale! 
Për të arritur një orgazëm anale sa më të fortë që të jetë e mundur. Vibrator me pamje natyrale, bërë nga material i butë dhe lehtësisht i rrëshkitshëm. Me nivele të ndryshme vibrimi.
Ju lutemi porositini bateritë veçmas: 2 x AA.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Për kënaqësi vaginale dhe anale!
Për të arritur një orgazëm anale sa më të fortë që të jetë e mundur. Vibrator me pamje natyrale, bërë nga material i butë dhe lehtësisht i rrëshkitshëm. Me nivele të ndryshme vibrimi.
Ju lutemi porositini bateritë veçmas: 2 x AA.

Përmasat: 19.5 cm, Ø 1,5 - 2,5 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!