Vibrator Bloom Rechargeable

05854080000

6,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vibrator i rikarikueshem, i zi me 7 funksione: 3 vibrime, 3 pulsime dhe nje rritje shpejtesie. Gjatesia totale 20cm, diam 2.2 - 3.5cm. Materiali: silikon, ABS. Perfshin kabull USB per karikim.

Info shtesë

Vibrator i rikarikueshem, i zi me 7 funksione: 3 vibrime, 3 pulsime dhe nje rritje shpejtesie. Gjatesia totale 20cm, diam 2.2 - 3.5cm. Materiali: silikon, ABS. Perfshin kabull USB per karikim.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!