Vibrator Real Deal Anal

05506390000

2,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Real Deal

Vibrator me forme natyrale prej materiali te bute dhe shume te rreshkitshem. Me nivele te ndryshem vibrimi.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Vibrator me forme natyrale prej materiali te bute dhe shume te rreshkitshem. Me nivele te ndryshem vibrimi. Masa: 19.5 cm, Ø 2.5 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!