Vibrator Big Jelly Pink

4,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Big Jelly

Nje vibrator pas te cilit mund te dashurohesh...
Ky model me damare te dallueshem, shume fleksibel rreshket lehte dhe stimulon pika pa fund eksitimi. Me shpejtesi te ndryshme vibrimi.

Info shtesë

Nje vibrator pas te cilit mund te dashurohesh...
Ky model me damare te dallueshem, shume fleksibel rreshket lehte dhe stimulon pika pa fund eksitimi. Me shpejtesi te ndryshme vibrimi. Masa: 22,5 cm, Ø 4,5 cm.
Ju lutem porositini baterite vecmas: 2 x AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!