Vibrator Lust Spender

05503450000

2,600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Nuk mund te dallohet ndryshimi nga nje real. Koke e tendosur dhe me damare te dukshem. Me shpjetesi te ndryshme vibrimi.

Info shtesë

Nuk mund te dallohet ndryshimi nga nje real. Koke e tendosur dhe me damare te dukshem. Me shpjetesi te ndryshme vibrimi. 18 cm i gjate, Ø 3.5-4 cm (Ju lutemi te porosisni baterite: 2 x AA).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!