Vibrator Big Boy

05500190000

2,400 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Vibrator ne forme natyrale me damare te forte. Material i bute dhe i rreshkitshem me lehtesi.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Vibrator ne forme natyrale me damare te forte. Material i bute dhe i rreshkitshem me lehtesi.
Masa: 21 cm, Ø 4.5 cm. Ju letem porosisni baterite : 2 x AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!