Masazhator MAGIC WAND CANDY PIE PURPLE

00802157

4,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Masazhator klitori me koke te bute ABS dhe fleksibel. Koka mund te hiqet per pastrim te lehte. 10 ritme vibrimi. I karikueshem me fish USB. Diametri 5.5cm. Gjatesia: 32cm. Lelja.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Masazhator klitori me koke te bute ABS dhe fleksibel. Koka mund te hiqet per pastrim te lehte. 10 ritme vibrimi. I karikueshem me fish USB. Diametri 5.5cm. Gjatesia: 32cm. Lelja.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!