Vibrator Pink Vibe

05823440000

5,400 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vibrator pak i lakuar, ngjyre pink, me koke dhe damare te theksuar, dhe nivele vibrimi te ndryshem. Gjatesia totale18.5 cm, diam. 3.4-4.8cm. Materiali: silikon, ABS. (Ju lutemi porositini baterite vecmas: 2 x Mignon/AA).

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Vibrator pak i lakuar, ngjyre pink, me koke dhe damare te theksuar, dhe nivele vibrimi te ndryshem. Gjatesia totale18.5 cm, diam. 3.4-4.8cm. Materiali: silikon, ABS. (Ju lutemi porositini baterite vecmas: 2 x Mignon/AA).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!