Vibrator Mini Timeless Classic

05828670000

4,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vibrator ne forme penisi me koke te theksuar dhe damare. 7 nivele vibrimi te ndryshme. Pink. 16 cm i gjate, diam. 2.8 - 3.4 cm. Materiali: silikon, ABS.. (Ju lutem porosisni baterite vecmas: 1 x AA).

Info shtesë

Vibrator ne forme penisi me koke te theksuar dhe damare. 7 nivele vibrimi te ndryshme. Pink. 16 cm i gjate, diam. 2.8 - 3.4 cm. Materiali: silikon, ABS.. (Ju lutem porosisni baterite vecmas: 1 x AA).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!