Vibrator European Lover

05835530000

5,100 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Penis ne forme reale me ngjitje me vakum ne fund. Material i bute dhe i rreshkitshem lehtesisht. 3 nivele te ndryshme vibrimi. Shume fleksibel. Gjatesia totale: 23 cm, diam. 3.5-5cm. Materiali: PVC, ABS. Ju lutem porosisni baterite vecmas: 3 x AA.

Info shtesë

Penis ne forme reale me ngjitje me vakum ne fund. Material i bute dhe i rreshkitshem lehtesisht. 3 nivele te ndryshme vibrimi. Shume fleksibel. Gjatesia totale: 23 cm, diam. 3.5-5cm. Materiali: PVC, ABS. Ju lutem porosisni baterite vecmas: 3 x AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!