Vibrator Cumshot Pink

05818100000

4,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Vibrator ngjyre roze qe mund te thithi nje leng cfaredo dhe mund ta nxjerri jashte kur ta shtypni. Gjatesia totale: 24.5 cm, thellesia e penetrimit 14 cm diam. 3.4 - 4.2 (bosht). 6.8 cm testikujt. Materiali: ABS, PVC. Baterite: 2 x Mignon/AA.

Info shtesë

Vibrator ngjyre roze qe mund te thithi nje leng cfaredo dhe mund ta nxjerri jashte kur ta shtypni. Gjatesia totale: 24.5 cm, thellesia e penetrimit 14 cm diam. 3.4 - 4.2 (bosht). 6.8 cm testikujt. Materiali: ABS, PVC. Baterite: 2 x Mignon/AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!