Vibrator Pink Love Large

3,400 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Fale trupit shume elastik mund te shijoni shume kenaqesi nga ky vibrator. Ka nje srukture me damare te fryre dhe koke te madhe. Pink-transparent. 
Permasa totale: 22 cm, 4.5 cm diametri. Thellesia e penetrimit: 19.5 cm. 

Info shtesë

Fale trupit shume elastik mund te shijoni shume kenaqesi nga ky vibrator. Ka nje srukture me damare te fryre dhe koke te madhe. Pink-transparent.
Permasa totale: 22 cm, 4.5 cm diametri. Thellesia e penetrimit: 19.5 cm.
Materiali: TPE.
(Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x AA).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!