Vibrator Glint Blue

05614360000

840 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Seven Creations

Vibrator kenaqesie me shkelqim! Me struktur stimuluese dhe vribrime te fuqishme ai eshte perfekt per masazh special… 
16.4 cm i gjate, 2,503 cm diametri. 

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Vibrator kenaqesie me shkelqim! Me struktur stimuluese dhe vribrime te fuqishme ai eshte perfekt per masazh special…
16.4 cm i gjate, 2,503 cm diametri.
(Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x Baby).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!