Vibrator Colt Throbber Black

2,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Colt

Vibrator me trup me strukture stimuluese dhe maje te lakuar. Vibrime me shpejtesi te ndryshme.
Ju lutemi porosisni baterite vecmas: 2 x C
Permasat (afersisht): 19 cm, Ø 3 cm (diametri). 

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Vibrator me trup me strukture stimuluese dhe maje te lakuar. Vibrime me shpejtesi te ndryshme.
Ju lutemi porosisni baterite vecmas: 2 x C
Permasat (afersisht): 19 cm, Ø 3 cm (diametri). 

Materiali: ABS me mbeshtjelle PU.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!