Vibrator Black Panther

3,400 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Vibrator me pamje natyrale, i zi dhe fleksibel. Material i bute dhe lehte i rreshkitshem. Vibrime me shpejtesi te ndryshme. Permasa totale: 31 cm, diametri 3-4 cm. 

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Vibrator me pamje natyrale, i zi dhe fleksibel. Material i bute dhe lehte i rreshkitshem. Vibrime me shpejtesi te ndryshme. Permasa totale: 31 cm, diametri 3-4 cm.
Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!