Kostum Sexy Catsuit Red

2,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mandy Mystery

Per momente eksituese!
Kostum catsuit sexy i hapur ne pjesen e vagines. I hapur perpara me lidhese te kryqezuara shtrenguese. Shume e bute dhe elastike.

Info shtesë

Per momente eksituese!
Kostum catsuit sexy i hapur ne pjesen e vagines. I hapur perpara me lidhese te kryqezuara shtrenguese. Shume e bute dhe elastike.

Ngjyra: E kuqe
Materiali: 100% poliamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!