Corape te gjata te zeza S/M

25205671111

1,400 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vendosni çorapet tuaja prej rrjete! Vishini me një mini-fund shumë të shkurtër dhe i bëni njerëzit tju admirojnë në gjunjë! Këto çorape janë bërë nga rrjeta të zeza dhe kanë një detaj të veçantë: një zinxhir i vogël me ngjyrë ari është vetëm 10 cm të gjatë në pjesën e pasme, por është jashtëzakonisht sexy! Ju do të dukeni të nxehtë kudo që të jeni, pavarësisht nëse jeni duke kërcyer, të ulur në bar ose në një datë romantike me të dashurin tuaj. Pjesa e sipërme e çorapeve është forcuar me silikoni për tu fiksuar më mirë në trup. 100% poliamide.

Info shtesë

Vendosni çorapet tuaja prej rrjete! Vishini me një mini-fund shumë të shkurtër dhe i bëni njerëzit tju admirojnë në gjunjë! Këto çorape janë bërë nga rrjeta të zeza dhe kanë një detaj të veçantë: një zinxhir i vogël me ngjyrë ari është vetëm 10 cm të gjatë në pjesën e pasme, por është jashtëzakonisht sexy! Ju do të dukeni të nxehtë kudo që të jeni, pavarësisht nëse jeni duke kërcyer, të ulur në bar ose në një datë romantike me të dashurin tuaj. Pjesa e sipërme e çorapeve është forcuar me silikoni për tu fiksuar më mirë në trup. 100% poliamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!