CatSuit Net S/M

02311500000

1,810 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Transparenca e zezë! Veshje rrjete e zeze me një golf të vogël te jaka me dantellë dhe hapje të hapura për veprim seksual spontan. Cilësi e lartë dhe e hollë. 88% poliamide, 12% elastan.

Info shtesë

Transparenca e zezë! Veshje rrjete e zeze me një golf të vogël te jaka me dantellë dhe hapje të hapura për veprim seksual spontan. Cilësi e lartë dhe e hollë. 88% poliamide, 12% elastan.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!