Corape te gjata te zeza S

25204941611

2,310 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Corapet më të shitura! Të gjithë sytë do të jenë mbi ju, kur të keni veshur këto çorapë të zeza. Korniza e bukur me dantella është 11 cm e gjerë dhe i bën këmbët tuaja në qendër të vëmendjes - e çfarë mund të dëshironte më shumë një grua? Te dantella jane disa rripa silikoni te ngjitshme, në mënyrë që çorapja të puthitet në mënyrë të përkryer. 87% poliamide, 13% elastan. Oeko-tex certifikuar.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Corapet më të shitura! Të gjithë sytë do të jenë mbi ju, kur të keni veshur këto çorapë të zeza. Korniza e bukur me dantella është 11 cm e gjerë dhe i bën këmbët tuaja në qendër të vëmendjes - e çfarë mund të dëshironte më shumë një grua? Te dantella jane disa rripa silikoni te ngjitshme, në mënyrë që çorapja të puthitet në mënyrë të përkryer. 87% poliamide, 13% elastan. Oeko-tex certifikuar.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!