Tights te zeza 2

25102431611

2,780 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Trashësia e ndryshme e materialit të errët (20 dhe 40 denier) integron pamjen e getave me mbathjet dhe tregon nje pamje me te bukur te kofshes! E hapur ne pjeset intime. 90% poliamide, 10% elastan.

Info shtesë

Trashësia e ndryshme e materialit të errët (20 dhe 40 denier) integron pamjen e getave me mbathjet dhe tregon nje pamje me te bukur te kofshes! E hapur ne pjeset intime. 90% poliamide, 10% elastan.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!