Net Catsuit S/M

25501211111

1,750 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Catsuit e bërë nga pëlhura e zgjatur e zezë. Me shiritat e ngushtë. I lezetshëm dhe i hapur në anët. 100% poliamide.

Info shtesë

Catsuit e bërë nga pëlhura e zgjatur e zezë. Me shiritat e ngushtë. I lezetshëm dhe i hapur në anët. 100% poliamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!