CatSUIT Cycling Shorts Catsuit S/M

25501131111

2,390 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Catsuit e bërë nga dantella elastike, e zezë. Busti i hapur dhe i patrembur, me shiritat e ngushtë. Përfshihen Gauntlets. 100% poliamide

Info shtesë

Catsuit e bërë nga dantella elastike, e zezë. Busti i hapur dhe i patrembur, me shiritat e ngushtë. Përfshihen Gauntlets. 100% poliamide

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!