G-string with Pearls S

23216533021

3,440 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

G-string(tanga) me qëndisje në pjesën e përparme dhe një rresht margaritar që kalojnë ndërthurjen. Kuqe. 90% poliamide, 10% elastan.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

G-string(tanga) me qëndisje në pjesën e përparme dhe një rresht margaritar që kalojnë ndërthurjen. Kuqe. 90% poliamide, 10% elastan.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!