Set Tanga& Boxe

23106273021

2,630 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Një pale tanga te zeza dhe mbathje të kuqërremë me dantella me lidhëse në pjesën e përparme në një set. 90% poliamide, 10% elastan

Info shtesë

Një pale tanga te zeza dhe mbathje të kuqërremë me dantella me lidhëse në pjesën e përparme në një set. 90% poliamide, 10% elastan

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!