Shelf Bra Set Kuqe 75B/S

22209623231

6,050 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Set i përbërë nga një sytjena, sutjena dhe tanga. Sytjena të mbështetura me rafte me gota të mbushura, një mbërthyes në pjesën e prapme dhe shiritat e rregullueshëm. Ka katër rripa të rregulluar me kapak dhe një fiksim në pjesën e përparme. Ky varg është i pambrojtur. Kuqe. 90% poliamide, 10% elastan.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Set i përbërë nga një sytjena, sutjena dhe tanga. Sytjena të mbështetura me rafte me gota të mbushura, një mbërthyes në pjesën e prapme dhe shiritat e rregullueshëm. Ka katër rripa të rregulluar me kapak dhe një fiksim në pjesën e përparme. Ky varg është i pambrojtur. Kuqe. 90% poliamide, 10% elastan.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!