Bra Set S

22124473021

4,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Ansambël joshëse e kuqe e bërë nga dantella! Sytjena pa tela me gota të hapura dhe shiritat e zi, të rregullueshëm. Përfshin përputhjen me G-sting pa crotchless. Me harqe dekorative të zeza. 90% poliamide 10% elastan.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Ansambël joshëse e kuqe e bërë nga dantella! Sytjena pa tela me gota të hapura dhe shiritat e zi, të rregullueshëm. Përfshin përputhjen me G-sting pa crotchless. Me harqe dekorative të zeza. 90% poliamide 10% elastan.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!