Veshje Infermiere

24705782021

5,610 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Veshja joshëse mini me pamjen e infermieres, ku dominon ngjyra e bardhe dhe ka formën e një kryq të kuq në pjesën e përparme. Me një zinchir në pjesën e përparme nga fillimi deri në fund. Me xhepa të vegjël në pjesën e përparme për mbajtjen e të gjitha llojeve të mjeteve, dhe një shirit koke. Materiali: 90% poliamide, 10% material elastik, shirit me kokë 95% poliestër, 5% material elastik.

Info shtesë

Veshja joshëse mini me pamjen e infermieres, ku dominon ngjyra e bardhe dhe ka formën e një kryq të kuq në pjesën e përparme. Me një zinchir në pjesën e përparme nga fillimi deri në fund. Me xhepa të vegjël në pjesën e përparme për mbajtjen e të gjitha llojeve të mjeteve, dhe një shirit koke. Materiali: 90% poliamide, 10% material elastik, shirit me kokë 95% poliestër, 5% material elastik.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!