Tanga Meshkujsh JOCK

21000882711

2,280 Lekë

3,508 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mbathje te bardha per meshkuj prej mikrofibra dhe te krijuara per te lene mollaqet jashte. Materiali: 90% poliamide, 10% elastan.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Mbathje te bardha per meshkuj prej mikrofibra dhe te krijuara per te lene mollaqet jashte. Materiali: 90% poliamide, 10% elastan.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!