-35%

Me ulje çmimi!

Top and Skirt

Top and Skirt

2,000 Lekë

3,077 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kanatjere dhe fund prej dantelle me pjese te qendisura prej mendafshi. Ngjyre e zeze, 90% poliamide, 10% elastane.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Kanatjere dhe fund prej dantelle me pjese te qendisura prej mendafshi. Ngjyre e zeze, 90% poliamide, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!