Kostum Lace Catsuit Black

25502881101

4,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mandy Mystery

Kostum catsuit, bërë nga material rrjetë e zezë. Mbulojeni tërë trupin tuaj me këtë kostum dantelle me motive lulesh, duke mbajtur zonat tuaja më të ëmbla lehtësisht të arritshme. Me gjatësi të plotë dhe me mëngë 3/4 (trecerekshe). I hapur në pjesën e kurrizit dhe me lidhëse dekorative. Pa tegela dhe i hapur në pjesën e poshtme.

Info shtesë

Kostum catsuit, bërë nga material rrjetë e zezë. Mbulojeni tërë trupin tuaj me këtë kostum dantelle me motive lulesh, duke mbajtur zonat tuaja më të ëmbla lehtësisht të arritshme. Me gjatësi të plotë dhe me mëngë 3/4 (trecerekshe). I hapur në pjesën e kurrizit dhe me lidhëse dekorative. Pa tegela dhe i hapur në pjesën e poshtme.

90% poliamide, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!