Fustan Tube Dress Red

1,399 Lekë

2,153 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Jepini mbrëmjes ngjyra dhe shkëlqim!
Për tu shfaqur sexy në mbrëmjet tuaja të zjarrta ose thjesht për “atë” si një fillim i një nate të nxehtë! Fustan mini i kuq, përpara dhe mbrapa mbuluar krejtësisht me temina me shkëlqim. Fleksibël për trupin tuaj.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Jepini mbrëmjes ngjyra dhe shkëlqim!
Për tu shfaqur sexy në mbrëmjet tuaja të zjarrta ose thjesht për “atë” si një fillim i një nate të nxehtë! Fustan mini i kuq, përpara dhe mbrapa mbuluar krejtësisht me temina me shkëlqim. Fleksibël për trupin tuaj.

Materiali: 95% poliester, 5% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!