Vaj Masazhi Magoon Spanish Fly 100Ml

1,330 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Magoon Massage

Vaj masazhi erotik perkujdeses me esence stimuluese "Spanish Fly". I tretshem ne uje dhe pastrohet duke u lare. 

Info shtesë

Vaj masazhi erotik perkujdeses me esence stimuluese "Spanish Fly". I tretshem ne uje dhe pastrohet duke u lare.
Shishe 100ml.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!